SERVİS PARÇALARI

SİLECEK SİSTEMLERİ

... Net bir görüş için: Bosch Silecekleri Bosch silecekleri kötü hava koşullarında bile mükemmel bir silme performansı sağlar.

En iyi görüş ve maksimum güvenlik, çok sayıda otomobil kullanıcısını Bosch silecekleri tercih etmesine sebep oluyor. Bu nedenle, "Auto Motor und Sport" ve "Auto Bild" dergilerinin okuyucuları Bosch’u “Silecek Sistemleri” kategorisinde yeniden en iyi marka seçti.

AKÜLER

... Bosch Akü ürün programı: Tüm uygulamalar için doğru enerji Modern araçlarda, elektrik enerjisi tüketen komponentler giderek daha çok kullanılmaktadır.

Bu durumda yüksek kaliteli ve güvenilir bir enerji beslemesine ihtihaç vardır. Bosch aküleri ihtiyacınız olan bu enerji karşılamayı garanti eder.

ARAÇ AMPÜLLERİ

... Trafikte daha fazla güvenlik için birinci sınıf kalite Bosch araç ampulleri her araçta kullanılabilir ve çok yönlüdür.Yıldız konsepti sayesinde her ürün grubunun özelliğini ilk bakışta anlayabilirsiniz.

Bosch araç lambalarının ömrü belirgin biçimde normların üzerindedir, oldukça güvenilir ve dayanıklıdırlar.

FİLİTRE SİSTEMLERİ

... Bosch filtreleri: Motorun koruyucusu Motor yönetimi alanında uzmanlığa sahip bir sistem tedarikçisi olarak Bosch, zararlı maddelerin filtrelenmesinin öneminin farkındadır. Araç üreticileri ile yakın bir iş birliği kurularak geliştirilen Bosch filtreleri, bu yüzden tüm dünyada orijinal donanım olarak kullanılır. .

Bu da filtrelerin kullanıldıkları araçlardaki sistemlerle tam uyumlu çalışmasını sağlar. Performans, yakıt tüketimi, aracınız için önemli olan parçaların kullanım ömrü, yolcuların konforu ve sağlıkları da filtrelerin kalitesine bağlıdır. Sürekli yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri; ileri tekniklerle ürün geliştirmeyi, filtre yelpazesinin sürekli modernleşmesini ve ürünlerin ekolojik olarak üretilmesini garanti eder.

BOSCH BUJİLER

... Standartı belirleyen kalite: Bosch bujileri Yüksek performans gücü ve güvenilirliği sayesinde Bosch bujileri otomobil, motosiklet üreticilerinin ve sürücülerinin ilk tercihidir. Bosch'un lider araç üreticileriyle yaptığı işbirliği bunun en önemli kanıtıdır.

Bosch'un geniş buji programı her aracın gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmış bir buji sunmaktadır.

FREN SİSTEMLERİ

... Güvenlikte taviz yok! Dünyanın önde gelen uluslarası fren sistemleri tedarikçisi olan Bosch üretimini oldukça titiz kalite ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

10000'in üzerinde parça numarası yüksek kapsama oranının bir göstergesidir.

TAHRİK KAYIŞLARI VE KİTLER

... Motivasyonumuz kalitemizdir: Bosch tahrik kayışları ve kitler Bosch tahrik kayışları günlük kullanımda üstün performanslar göstermektedir. Yoğun mekanik, kimyasal ve termik yüke rağmen en yüksek güvenlik, işlevsellik ve ekonomiklikle kabul görmektedirler.

Aracınızın tahrik tekniğinin de yüksek performanslı ve güvenilir kalması için, tavsiye edilen bakım aralıkları içerisinde tahrik kayışı, germe, saptırma ve kılavuz kasnakları değiştirilmelidir.