MOTOR VE SİSTEMLERİ

BENZİN

... Bosch Benzin Sistemleri: Üstün Benzinli Motor Teknolojisi Benzin enjeksiyonunda onlarca yılık deneyime sahip bir öncü olarak, Bosch - diğer herkesten daha çok - eksiksiz bir ürün gamı sunmaktadır: bağımsız bileşenlerden komple enjeksiyon sistemlerine. Manifold ve doğrudan enjeksiyon konusunda teknoloji liderinin uzmanlığından yararlanın.

DİZEL

... Bosch dizeli: yüksek performans, düşük yakıt tüketimi Dünyanın neresinde olursanız olun, dizel araçlar sokaklarımızın tanıdık görüntülerindendir. Batı Avrupa'da yeni ruhsat alan her iki araçtan neredeyse bir tanesi dizeldir. Bosch bu gelişmede dizel sistemleriyle belirleyici bir rol oynamıştır, örneğin, Common Rail sistemi veya birim enjektör sistemi gibi. Bu Bosch yenilikleri tam güç gelişiminin yanı sıra, modern dizel motorlarda temiz ve verimli yakıt yanmasını da sağlamaktadır.

MARŞ MOTORLARI VE ALTERNATÖRLER

... Yenilikçi, dayanıklı ve uzun ömürlü: Bosch Marş Motorları ve Alternatörleri Bosch 100 yıla yakın bir süredir marş motorları ve alternatörler geliştirip, bunların üretimini yapmaktadır. Bosch uzmanlığı, sadece araç sahipleri için değil, araç ervisleri içinde kazanç sağlar.

HİBRİT VE ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ

... Temiz mobil geleceğe: Bosch'tan hibrid ve elektrikli sürüş sistemleri Aktarma organlarının elektrifikasyonu otomotiv endüstrisinin geleceğidir. Bosch, tecrübesini ön plana çıkararak bugün mükemmel çözümler sunabilmektedir:

hibrid ve elektrikli araçlar için yenilikçi sürüş sistemleri. Hibrid teknolojisi, yakıt tüketiminde tasarruf ve %35'e varan bir CO2 azalması sunduğundan, araçları yol boyunca tamamen elektrikle çalıştıran önemli bir adımdır.

STAR STOP SİSTEMLERİ

... Start/Stop: Bosch ürünleri, test teknolojisi ve uzmanlık Otomobillerde Start/Stop sistemleri araç üreticileri tarafından yaygın olarak standart donanımda sunulmaya başlanmıştır. Start/Stop sistemleri; marş motorları, alternatörler, akümülatörler ve diğer sistem ürünlerinden daha fazla performans ve yüksek dayanıklılık beklemektedir. Bosch Start/Stop yedek parçaları ve diyagnoz cihazlarıyla Start/Stop sistemine sahip araçların sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti etmektedir.

ELEKTRONİK KONFOR SİSTEMLERİ

... Daha Konforlu Seyahat İçin Yaratıcılık Modern arabalarda ve ticari araçlarda hem sürücü hem de yolcular için yüksek düzeyde konfor sağlayan birçok elektronik sistem vardır. .

Bosch bunlar için en yüksek standartları bile yerine getiren geniş bir yenilikçi çözümler yelpazesi sunar.

ELEKTRONİK SÜRÜŞ GÜÜVENLİK SİSTEMLERİ

... Karayolunda daha fazla güvenlik için çözümler Kazasız bir gelecek Bosch'un yarının mobilite çözümleri budur. Bugün her yeni Bosch yeniliği bu iddialı hedefi bir adım daha yaklaştırmaktadır.

Dolayısıyla, bu Bosch gelişmeleri kazaların, yaralanmaların ve araçtaki hasarların daha kolay bir şekilde önlenmesini sağlamaktadır. Bosch yapımı güvenlik.