KAMYONLAR

... Güvenilir, dayanıklı ve ekonomik: profesyonel sürücüler için yedek parçalar ve servisler Ticari araçların sürekli olarak kullanıma hazır ve güvenilir olması zorunludur. Bu yüzden, tüm aracın performansını, ekonomikliğini ve dayanıklılığını sağlamak için ödün vermeyi kabul etmeyin ve birinci sınıf Bosch yedek parçalarını ve servislerini tercih edin.

MOTOSİKLETLER

... Dikkatli sürün, sağ salim ulaşın: Motosikletler için Bosch kalitesi Bosch ürün gamı motosikletler için kusursuz bir şekilde tasarlanmış ve geniş bir uygulama alanını kapsayan çözümler sunar. Sizin için birinci sınıf Bosch kalitesi ve birinci sınıf hareket.

EĞLENCE

... Ödün vermeyen kalite: hobi uygulamaları için konfor ve güvenlik Çim biçme makineleri, motorlu karavanlar, kar araçları, jet skiler ya da teknelerdeki motorlar için Bosch'un kapsamlı teknik uzmanlığından da yararlanılır. İster akü ister buji olsun, ürünü uzun yıllar keyifle kullanmanızı sağlamanın ön koşullarından biri olarak üstün kalite, mükemmel güvenilirlik ve uzun bir kullanım ömrü için Bosch'a güvenebilirsiniz.

ENDÜSTRİYE MÜŞTERİLER

... Yenilikçi teknoloji: endüstriyel uygulamalar ve özel araçlar için özelleştirilmiş çözümler Bosch'ta, çeşitli sektörlerden endüstriyel müşteriler otomotiv endüstrisindeki dünyanın en büyük tedarikçilerinden birinin sıradışı kalitesinden ve geniş uzmanlığından yararlanırlar.

...

BOSCH ELEKTRONİK SERVİS

... Bosch Elektronik Servis ... BOSCH Elektronik Servis, 2005 yılından bu yana aracınızın elektronik komponentleri için, üretim standartlarında, Bosch kalite ve güvencesinde onarım hizmeti sunuyor.Onarım konseptlerini ve portföyünü her geçen gün geliştirip değiştirerek, sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermeyi hedefliyor.