ELEKTRONİKLER VE AKSESUAR

AYDINLATMA TEKNOLOJİSİ

... Parlayan Bir Üstün Kalite Örneği: Bosch Aydınlatma Teknolojisi Bosch aydınlatma teknolojisi en yüksek standartları karşılar ve her uygulama için tam olarak doğru ürünü sunar.

PARK YARDIMCILARI

... Park ederken konfor ve güvenlik Dar alanlarda park etme gerçekten sinir bozucu olabilir, üstelik bu sırada araç çizilirse size pahalıya mal olabilir. Bosch Park Pilot URF7 ile, park etme sizin için çok daha kolay ve güvenli bir hale gelir. Satın almaya değer çünkü; Park ederken kendi aracınızın veya başka araçların zarar görmesini daha kolay bir şekilde önleyebilir ve pahalı onarım masraflarından kurtulabilirsiniz.

KORNALAR VE SİRENLER

... Bosch kornaları ve sirenleri: 80 yıldan beri ses belirleyici Bosch araç ampulleri her araçta kullanılabilir ve çok yönlüdür.Yıldız konsepti sayesinde her ürün grubunun özelliğini ilk bakışta anlayabilirsiniz.1921 yılından beri Bosch, en modern teknoloji, güvenilir işlevsellik ve uzun çalışma ömrüyle kabul gören, kuvvetli tonlara sahip akustik sinyal cihazları sunmaktadır. Tüm dünyada faaliyet gösteren saygın araç üreticileri, sinyal cihazlarını seçerken birinci sınıf orijinal Bosch kalitesine güvenmektedir.

KONEKTÖRLER

... 100 Kablo, 1 Konektör Bosch otomotiv ve ticari araç sektörleriyle ilgili çeşitli elektrik bağlantıları için kapsamlı bir konektör gamı sunmaktadır.

Bosch yeni tak çalıştır bağlantıları geliştirebilmek için en başından beri araç üreticileriyle yakın çalışma içindedir.

RÖLELER

... Maksimum Güvenilirlik: Bosch Röleleri Otomotiv sistemleri rölelere dayanır. İster silecek veya fan motorları, benzin pompası için, ister yüksek teknolojili uygulamalar için olsun, röleler elektriksel devreleri açmak veya kesmek için aracın birçok yerinde gereklidir. Bosch her araç modelinin özel ihtiyaçları için röleler tedarik eder. Röle arızalanacak olursa, Bosch'ta bunun uygun yedek parçası vardır. Ürün gamı kapsamlıdır, küçük ve mikro rölelerin yanı sıra, güç rölelerini de içerir. Birkaç eski ve klasik araç için bile uygun röleleri bulabilirsiniz. Birinci sınıf Bosch kalitesi yüksek güvenilirliği ve sağlamlığı garanti eder.

ELEKTRİK AKSESUARLARI

... Orada Olduğunu Bilmek Güzel: Bosch Elektrik Aksesuarları Aracınızın anahtarları için yedek parçaya, servis atölyesi için kurulum ekipmanına, bir römork için güvenli bir elektrik bağlantısına veya standart priz yenilemesine ihtiyacınız olduğunda Bosch elektrik aksesuarlarına güvenebilirsiniz.

Ürün gamı çok kapsamlıdır. güvenilirlik ve sağlamlığıyla etkileyen birinci sınıf Bosch kalitesi.

SENSÖRLER

... Kusursuz Düzen ve Kumanda İçin: Bosch Sensörleri Sensörler aracınızın "duyu sistemi"dir. Sensör sinyalleri, birçok kontrol ve düzenleme işlevi için, ayrıca güvenlik ve konfor açısından da yaşamsal öneme sahiptir.

Bosch, dünyanın en büyük üreticisi olarak, neredeyse her araç modeli için tüm önemli sensör gruplarını sunar motor yönetiminden pasif sürüş güvenliğine kadar. Oksijen (Lambda) sensörleri, hava kütle ölçerler, basınç, sıcaklık, vuruntu veya hız sensörleri Bosch sensörleri birinci sınıf kalite, yüksek hassaslık ve uzun servis ömrü ile nitelendirilmektedir.

ELEKTRİK MOTORLARI

... Özel İsteğe Göre Performans: Bosch Elektrik Motorları Elektrik motorları aracınızda sayısız önemli görevi yerine getirir. Güvenliğinizi ve konforunuzu güvenilir bir şekilde sağlar. Avrupa'nın en büyük elektrikli motor üreticisi olarak, Bosch çok geniş bir ürün gamı sunar: Bağımsız bileşenlerden komple modüllere kadar.

Hemen hemen her araç için ve her performans aralığında birinci sınıf Bosch kalitesinde elektrik motorlarını, motor soğutma fanlarını ve iç mekan konfor sistemleri, silecekler ve ısı yönetimi için sistem çözümlerini kapsar.