Narva ürün bilgileirne bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

FARLAR

... Standart, American Types, Long Life, Range Power 50+, Range Power Blue +, Range Power White, Range Power 110, Rallye Ekonomiyle güvenilirliği bir araya getirerek en iyi değeri sunar. En iyi fiyat/performans oranını, güvenlikten ödün vermeden isteyen sürücüler için

12V SİNYALİZASYON

... Stop lambası, Festoon lamps, Spherical lamps, Indicator lamps, Indicator lamps with wedge base, Halogen miniature lamps, Plastic base lamps, American types Range Power Blue+ Long Life NARVA, standart ampullerin yerini almak ve iyileştirilmiş görünürlük ve güvenlik sunmak için tasarlanmış LED sinyalizasyon lambalarımızı da içeren bütün bir 12V sinyalizasyon lambası serisi sunar.

12V YEDEK KİTLER

... Spare Kits ... Birçok Avrupa ülkesinde araçta yedek kit bulundurulması zorunludur ve önerilir. Yedek kitlerimiz sürücülere yolda ya da seyahatte ihtiyaçları olan güvenliği sunar.

XENON

... Xenon ... Parlak, beyaz bir ışık ve hassas bir ışın üreten NARVA xenon serisi daha fazla güvenlik için daha fazla görünürlük sunar. NARVA xenon teknolojisi daha uzun ömür ve standart bir lambaya göre 3 kat daha fazla ışık sunar. UV önleyici özel bir kuvars cam kullanan bu aydınlatma çözümü, sürücünün daha da uzağı görmesini sağlayarak maksimum güvenlik sunar.

LED TÜRLERİ

... LED Types ... NARVA LED iç aydınlatmaları araç iç ortamını soğuk beyaz bir ışık ile aydınlatır ve yolcuların sürücünün görüşünü etkilemeden okumasını, çalışmasını ya da ilgilendiği şeyle uğraşmasını sağlar. Maksimum konfor için 4 000 K ile 6 000 K arasındaki renk sıcaklıkları, sıcak beyaz ile mavimsi soğuk ışık arasından seçin. LED iç mekan lambaları daha az enerji tüketirken daha güçlü aydınlatma üretir. Her iç mekan için uzun ömürlü bir aydınlatma seçimidir.